Sig Sauer - P226 XFive
Fully Adjustable AX3 Trigger
- Item: 226X5-9-STAS
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$2,299.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Stainless |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm Luger |
| Barrel Length | 5" |
| Size | Full-Size/Duty |
| Capacity | 20 + 1 |
| Trigger | SAO |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | Fiber Optic Front / Adjustable Rear |
| Sights | Adjustable Iron Sight |
| Firearm Overall Length | 8.6" |
| Weight | 45.6 oz |
| Width | 1.7" |
Reviews
Write Your Own Review



