Sig Sauer - P210 TARGET
Walnut Grip
- Item: 210A-9-TGT
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$2,199.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm Luger |
| Barrel Length | 5" |
| Size | Full-Size/Duty |
| Capacity | 8 + 1 |
| Trigger | Single Action |
| Optic Ready | No |
| Firearm Sight | Fiber Optic Front, Adj Rear |
| Sights | Fiber Optics Sight |
| Firearm Overall Length | 8.4" |
| Weight | 36.90 oz |
| Width | 1.54" |
Reviews
Write Your Own Review



