Sig Sauer - P320 X-Compact
X-RAY3 Day/Night Sights
- Item: 320XC-9-BXR3P-R2
- Brand: Sig Sauer
- Condition: New
Out of stock
$729.99
Out of Stock
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm Luger |
| Barrel Length | 3.6" |
| Size | Compact |
| Capacity | 15 + 1 |
| Trigger | Striker Fired |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | X-RAY3 Day/Night Sights |
| Sights | Fixed Iron Sight |
| Firearm Overall Length | 7" |
| Weight | 25.3 oz |
| Width | 1.3" |
Reviews
Write Your Own Review



