Smith & Wesson - M&P M2.0 Compact
9 mm - Optic Ready
- Item: 13143
- Brand: Smith & Wesson
- Condition: New
Out of stock
$654.00
Out of Stock
Description
Liquidation item sold AS IS. Please call (985)269-7799 for details or questions about the item.
The Smith & Wesson M&P M2.0 Compact is an optic ready pistol in 9 mm.
What's In The Box?
- Smith & Wesson M&P M2.0 Compact 13143
- (2) 15 round mags
Specifications
| Color | Black |
|---|---|
| Caliber/Gauge | 9mm Luger |
| Barrel Length | 4" |
| Size | Compact |
| Capacity | 15 + 1 |
| Optic Ready | Yes |
| Firearm Sight | White Dot |
| Firearm Overall Length | 7.25" |
| Weight | 25.8 oz |
| Width | 1.16" |
Reviews
Write Your Own Review



